Modüler Modlar - Temel Dosyalar [Modüler Mod] 1.6

Fatiihcee

Yönetici
Yönetici
Katılım
19 May 2021
Mesajlar
91
Tepkime puanı
213
tarif:

Bu mod, amacın orijinal dosyaların üzerine yazmadan veya aktif modların izini kaybetmeden F1 2020'ye modları kolayca kopyalayabilmek ve yapıştırabilmek, ekleyebilmek ve kaldırabilmek olduğu [Modüler Modlar] sistemimin temelidir.

gereksinim:

[Modüler Modlar]'ın temel parçası olarak, başlıkta veya açıklamada [Modüler Modlar] yazan her mod da önce bu temel dosyaların yüklü olması gerekir.

kurma:
 1. F1 2020 klasöründen F1 2020 klasörünüze _Modular_Mods\_ACTIVE\ ve 2020_asset_groups kopyalayın ve iki dosyanın üzerine yazın.
 2. Modüler modlar (ve yalnızca bunlar) daha sonra yalnızca toplandıkları _Modular_Mods klasörüne yerleştirilecektir.
 3. Bir modu etkinleştirmek için, .erp dosyasını \_ACTIVE\ klasörüne taşıyın.
  Başarılı olduğunuzda, yeni bir başlangıç ekranı göreceksiniz.
Bu modded ekranı beğenmezseniz, \_ACTIVE\ start_screen.erp dosyasını \_Modular_Mods\ konumundaki küçük dosyayla değiştirin.


Kaldırma:
 • Modüler bir modu devre dışı bırakmak için herhangi bir mod dosyasını ...\_ACTIVE\ değerinden F1 2020\_Modular_Mods\'a taşımanız yeterlidir.
 • Tüm sistemi kaldırmak için, yedekleme klasöründen dosyaları kullanın.

uyumluluk:
 • Bu mod benim modüler sistemi dayalı ve herhangi bir orjinal dosya ile çakışmaz (sadece duvar kağıdı başlangıç ekranı mod ile, bu tamam)
 • Modüler mod sistemi için mevcut olan herhangi bir mod zaten serbest bırakılarak uyumlu hale gelecektir, çakışan modlar hakkında endişelenmenize gerek yoktur (tabii ki [drs] [daha fazla drs] ile çakışacaktır] :D)
 • ÇEVRİmİÇİ Mod (Çok Oyunculu) bariz nedenlerden dolayı çalışmaz.
not:
 • Yeni modüler modlar piyasaya sürüleceğinden, bu temel dosya zamanla güncellenecektir. Bu yüzden modüler bir mod kullanırken bu modu güncel tuttuğunuzdan emin olun.
 • Modüler sistem zaten mevcut olduğundan, oyun zaten aşağıdaki gibi birkaç

  modüler mod arayacak: - drs bölgesi yok; - daha fazla drs bölgesi; - gecelerde sis yok; - ters ızgara f1; - f1 performans modu; - myteam performans modu; - f1 takım canlıları (orijinal şasi).

 • Endişelenmeyin, bu tüm bu modlara ihtiyacınız olduğu anlamına gelmez. Bu, bunlardan bir veya daha fazlasını yüklerseniz, oyunun zaten hazır olacağı anlamına gelir.

Aktif modüler modlar için doğru yerde örnek resim.

example.jpg

DOWNLOAD:

 
Son düzenleme:
Üst